Galeria - kuchnie

Kuchnie - Wybrane realizacje

kuchnie na wymiar, kuchnie na zamówienie, meble do kuchni, szafki kuchenne

Meble kuchenne - Galeria

Zapraszamy do obejrzenia naszych stolarskich prac, w tym: kuchnie na wymiar, meble do kuchni i różne typy i pomysły na zabudowy kuchenne. Na zdjęciach ujrzycie kuchnie na zamówienie w różnych stylach. Są tu pokazane zarówno tradycyjne aranżacje, jak i te bardziej nowoczesne. Nasi klienci doceniają nasze doradztwo oraz możliwości, jakie dają meble kuchenne na wymiar. Nowoczesne kuchnie na wymiar stworzone z myślą o komforcie użytkowania, a wizualnie dopracowane zgodnie z wymogami zlecających. Nasza Kalwaria Zebrzydowska i powstałe tu meble to symbol fachu i dobrej jakości w Polsce i Europie. Tutaj od XVIII wieku wytwarza się słynne meble. Jesteśmy jedną z tych pracowni, która nie ma problemu, żeby stworzyć kuchnię w stylu wiejskim, kuchnię klasyczną, czy takie bardziej nowoczesne aranżacje kuchni na wymiar. Oferujemy szeroki wybór frontów, uchwytów, nowoczesnych i cichych systemów typu Blum. Dzięki takim detalom, zwykłe szafki do kuchni, mogą stać się wyjątkowo praktycznym meblem w kuchni pod zabudowę. Nasze zdjęcia realizacji mebli kuchennych pokazują takie właśnie rozwiązania w różnego typu i czołowych producentów. Z innych akcesoriów, które są niezbędne w jadalni to:

stół do kuchni
regał do kuchni
komoda do kuchni
wyspa w kuchni
przeszklona witryna
kredens do kuchni

a czasami wyspa kuchenna lub praktyczny stół z przeznaczeniem do małej kuchni, oraz inne praktyczne meble. Wspólnie stworzone meble kuchenne pod zabudowę pomogą Wam także zaoszczędzić mnóstwo miejsca, które zawsze jest opcją pożądaną i potrzebną. A im mniejsze jest wnętrze, tym meble kuchenne muszę być lepiej dopasowane pod zabudowę. W każdym razie nawet gdy miejsca jest więcej i tak zależy nam nad przestronności i sprawnym gotowaniu. Często kuchnia, zwana sercem domu, to także miejsce długich i szczerych rozmów. W trosce o to zadbamy o każdy szczegół związany z tymi bardziej emocjonalnymi aspektami życia codziennego.


Zapraszamy do kontaktu na nasz Facebook lub e-mail: meblegbpiwowarczyk@gmail.com


Tagi: kuchnie z kalwarii, piękne kuchnie galeria, ładne kuchnie galeria zdjęć, kuchnie nowoczesne realizacje, kuchnie klasyczne galeria zdjęć

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Nasz obszar działania: Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk. Miasta: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany i okolice.