Meble G&B Piwowarczyk
stolarz, firma stolarska, usługi stolarskie, stolarnia Kalwaria Zebrzydowska, Małopolska

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej pomocy w zakresie projektowania i montażu mebli na wymiar oraz innych usług stolarskich w Małopolsce i okolicznych miejscowościach. Nasza pracownia stolarska realizuje bardzo dużo zamówień na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej i w Krakowie. Napisz wiadomość do naszej stolarni, a w tytule wiadomości umieść jej temat np.:

• meble na wymiar kraków
• wycena mebli kraków
• projektowanie mebli małopolska
• meble łazienkowe kalwaria
• meble kuchenne wadowice
• dobry stolarz kraków


lub podobną informację. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli w mailu załączysz posiadane materiały lub linki z pomysłami, inspiracjami. To wszystko może przyspieszyć wycenę i samą realizację Twojego zamówienia.

Skontaktuj sie z nami

Meble G&B Piwowarczyk

888 495 027

604 512 836

biurogrzegorzpiw@wp.pl

meblegbpiwowarczyk@gmail.com

34-130 Kalwaria Zebrzydowska
ul. Batalionów Chłopskich 1 (województwo małopolskie)

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

Pracownia stolarska „Meble G&B Piwowarczyk” z Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje wykonanie zamówień na meble pod wymiar. Aranżujemy przestrzeń używając modnych dodatków, jak lamele czy sprawdzonych rozwiązań typu: zawiasy na cichy domyk, wysokie systemy cargo firmy Peka, servo drive — elektryczne otwieranie pod zlewem, oświetleniowe taśmy LED i różne opcje oświetlenia LED, szuflady na pełen wysuw, fronty akrylowe, wysuwane półki czy blaty drewniane impregnowane. Sprawdź meble kalwaryjskie i systemy meblowe autorstwa naszej rodzinnej pracowni.


W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk, w takich miastach jak: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany, Skała, Kraków, Olkusz, Dobczyce, Gdów i okolice.

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.