O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy braćmi. Grzegorz i Bogdan to dwaj stolarze, których możesz spotkać, jeżeli spodoba Ci się nasza historia i zainteresuje, to co możemy Ci ofiarować poza szafą, czy półką w kuchni. W tym temacie wciąż się uczymy i podnosimy kwalifikacje, żeby jak najmocniej wsłuchać się w Wasze potrzeby i spełniać je w najdoskonalszy możliwy sposób. Dzięki temu możemy poza solidnymi i stylowymi meblami dorzucić nasze rady, pomysły i wielkie chęci, bez których nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy.

Trochę historii

W roku 2003 rozpoczęła się nasza przygoda ze stolarstwem. Najpierw była nauka o drewnie, szkoły i zdobywanie umiejętności mistrzowskich i technologicznych w temacie drewna.

dyplom stolarski

Potem przyszedł czas pierwszych zamówień. Nasze początkujące, to narożna kuchnia i meble do niej w Krakowie. Potem była sypialnia — garderoba na wymiar w Wieliczce, a jakoś w podobnym czasie szafa na wymiar w Barwałdzie.
Jeździliśmy na giełdy krokowskie, mając tam swoje stoiska i także w ten sposób nawiązywaliśmy relacje z pierwszymi odbiorcami. Czas poznawania rynku wiele nas nauczył.

Po kilku latach rozpoczęły się pierwsze współprace z: biurami projektowymi, architektami, kamieniarzami i deweloperami, którzy postawili na naszą pracownię stolarską z Kalwarii Zebrzydowskiej. Nasze usługi stolarskie stały się rozpoznawalne najpierw w pobliskich miejscowościach takich, jak: Wadowice, Izdebnik, Zebrzydowice, Lanckorona.

W międzyczasie powstało logo i zaczęliśmy rozwijać markę także pod kątem wizerunkowym.

meble logo

Z czasem nasze usługi stolarskie rozwinęły się o inne meble na wymiar. Projektujemy, montujemy pełne zabudowy w kuchniach, salonach, pralniach i łazienkach. Nasz obszar działania rozszerzył się mocno i w kuchni naszego autorstwa można obecnie wypić kawę w: Niepołomicach (tutaj mieszkańcy szczególnie cenią nasze stolarstwo), Kraków (różne dzielnice od Nowej Huty po Borek Fałęcki), Słomniki, Gdów, Skawina, Andrychów, Klecza Dolna, Klecza Górna, Zembrzyce, Wieliczka, Bochnia i wiele innych mniejszych miejscowości. Dbamy o to, żeby maksymy: dobry stolarz i meble kalwaryjskie nie były pustymi frazesami, lecz stały za nimi konkretne słowa, czyny i dobra praca.

Dokąd idziemy?

Cieszymy się każdym dniem. Nigdy nie narzekamy. Budujemy dobre relacje z inwestorami, które są fundamentem naszych działań. Nasze przedsięwzięcie pt. stolarstwo małopolska rozwija się każdego dnia. Szukamy nowoczesnych i komfortowych rozwiązań. Są to przykładowo ciche podnośniki Blum, popularne i cenione systemy Magic cargo, szuflady pełen wysuw, zbliżeniowe włączniki LED, klasyczne blaty kamienne do mebli kuchennych i łazienkowych, idealnie dopasowane do wnęk szafki RTV podwieszane, szafy typu Space Tower z szufladami oraz bardzo ostatnio lubiane fronty akrylowe. Cały czas szukamy nowych i lepszych dodatków, które będą Wam służyć i przyspieszać rutynowe czynności, umilając czas spędzony w danym pomieszczeniu.

Bardzo cieszą nas gotowe wnętrza naszych klientów, którzy często sami wysyłają nam zdjęcia. Takie historie możecie przeczytać i zobaczyć na naszym Facebooku, a w galeriach na stronie umieszczamy realizacje z meblami różnego typu.

Chcesz nas bliżej poznać i porozmawiać o Twoim wybranym wnętrzu?
Będzie nam miło Cię odwiedzić.

Nasza firma stolarska zaprasza do kontaktu. Poznaj i wybierz osobę, z którą chcesz się porozmawiać lub spotkać:

Grzegorz 604 512 836

Umysł ścisły. Od dziecka interesuje się matematyką i obliczeniami, co w pracowni stolarskiej jest niezwykle wartościowe. Dzięki niemu nasi klienci otrzymują dokładne wyceny, a wcześniej rady wiążące się z oszczędnościami. To zawsze cieszy odbiorców naszych mebli niezależnie od tego, jakim budżetem dysponują.

Bogdan 888 495 027

Odkrywca. Zanim stał się stolarzem meblowym, parał się budowaniem domów, co okazało się bardzo ważnym doświadczeniem pod kątem montażu mebli w różnego typu wnętrzach. Dzięki tym umiejętnościom możecie liczyć na wiele cennych wskazówek, robiąc wycenę zabudowy meblowej już w trakcie budowy domu, czy remontu mieszkania.

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

Pracownia stolarska „Meble G&B Piwowarczyk” z Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje wykonanie zamówień na meble pod wymiar. Aranżujemy przestrzeń używając modnych dodatków, jak lamele czy sprawdzonych rozwiązań typu: zawiasy na cichy domyk, wysokie systemy cargo firmy Peka, servo drive — elektryczne otwieranie pod zlewem, oświetleniowe taśmy LED i różne opcje oświetlenia LED, szuflady na pełen wysuw, fronty akrylowe, wysuwane półki czy blaty drewniane impregnowane. Sprawdź meble kalwaryjskie i systemy meblowe autorstwa naszej rodzinnej pracowni.


W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk, w takich miastach jak: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany, Skała, Siepraw, Olkusz, Dobczyce, Gdów i okolice.

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.