Realizacje

Galeria zdjęć - Wybrane realizacje


Zapraszamy do naszej galerii zdjęć (jesteś w kategorii kuchnie na wymiar galeria zdjęć ). Znajdziecie tutaj prace, które są całkowicie naszego autorstwa lub takie, które stworzyliśmy z Wami, biurami projektowymi lub architektami. Poniżej zdjęcia szaf, aranżacje kuchni, meble do łazienki także z nimi mała galeria oraz stoły i stoliki (zdjęcia stołów).

Zlecenia na aranżacje mebli kuchennych, aranżacje kuchni z salonem, a czasami aranżacja małej kuchni to te najczęstsze, które od Was otrzymujemy. Nasza galeria zdjęć i kuchnie tu pokazane to realizacje stworzone głównie na terenie Małopolski. Interesują nas zarówno nowoczesne, jak kuchnie klasyczne,stąd w galerii zdjęć można zobaczyć różne przykłady stolarskiego podejścia do tematu ich projektowania i wykonania.

Jesteśmy przekonani, że spodobają się Wam kuchnie i nasze zdjęcia z realizacji, ale zachęcamy także do obejrzenia szaf i galerii zdjęć z nimi, czy galerii zdjęć mebli łazienkowych.

Bywa że są to aranżacje kuchni w bloku na osiedlach czy w mieszkaniach apartamentowych. Kolejne zamówienia, które mogą Was zainteresować poza zdjęciami kuchni na wymiar, to szafy i galeria zdjęć z nimi związana. Nasza pracownia stolarska śledzi najnowsze trendy zarówno pod kątem technicznym, jak i designu i pojawiających się trendów, rozwiązań branżowych. Co bardzo nam pomaga, współpracujemy na co dzień ze studiami projektowymi i architektami, dzięki temu możemy zbierać ciekawe doświadczenia, nie zawsze dostępne dla innych stolarzy. Wiąże się to z tym, że projektujemy różnorodne kuchnie, a zdjęcia zobrazują Wam mnogość stylów i rozwiązań, które mogą być zastosowane także w Waszych wnętrzach. Przykładowo:

To samo tyczy się szaf na wymiar i galerii zdjęć z naszymi pracami w tym temacie. Obejrzyjcie szafy przesuwne i poświęconą im galeria zdjęć, w której są także inne opcje np. z lustrami, garderoby do sypialni, szafy w salonach, szafy w przedpokoju czy holu.

Tagi: łazienki galeria wnętrz, meble kuchenne aranżacje, łazienki ze skosem galeria, białe kuchnie zdjęcia, najpiękniejsze aranżacje kuchni, aranżacje kuchni, nowoczesnych nowoczesne kuchnie aranżacje, meble kuchenne aranżacje

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Nasz obszar działania: Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk. Miasta: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany i okolice.