Realizacje

Szafy - Wybrane realizacje

Szafy na wymiar, szafy na zamówienie, szafy do sypialni, garderoby

Szafy - Galeria

Pracowania stolarska Meble G&B Piwowarczyk jako jedną z głównych usług w ofercie ma wykonanie nowoczesnej szafy na wymiar oraz innej szafy na zamówienie, która będzie stworzona na dowolny kształt wnęki. Taką szafy do zabudowy możemy zaprojektować wspólnie. Razem dobrać kolor frontów, rodzaj uchwytów i kolorystykę całości. Jeżeli szukasz opcji na poddasze, a tam zależy Ci, żeby nie marnować miejsca ze względu na skosy – w ofercie mamy szafy skośne. Nie ma lepszego rozwiązania w przypadku, gdy aranżujemy wnętrze poddasza, lub wnęka jest pod skosem z innego powodu.

Nasze szafy pod zabudowę zdobią mieszkania, domy i apartamenty najczęściej w Krakowie, Kalwarii Zebrzydowskiej, Skawinie, Wadowicach i Niepołomicach. Oczywiście jesteśmy obecni także w innych lokalizacjach na terenie Małopolski i miejscowości z ościennych województw.

Nasze szafy pod zabudowę są wytwarzane w naszej własnej stolarni w Kalwarii Zebrzydowskiej. Nie jesteśmy pośrednikami i proponujemy autorskie rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym przez wiele lat pracy przy szafach wnękowych, ale także innych meblach pod zabudowy czy na wymiar.

Pracownia Meble G&B Piwowarczyk zapewnia wykonanie szaf do innych pomieszczeń w tym:
• szafy do przedpokoju
• szafy do sypialni
• szafy do garderoby

Jeżeli marzysz o dedykowanym rozwiązaniu i szafie przesuwnej na wymiar, zapewniamy bezproblemową pomoc z pomiarami, wyborem materiałów i całością przedsięwzięcia. Wykonanie i montaż szafy lub garderoby na wymiar odbędzie się w terminie, który będzie Ci pasował.

Zastanawiasz się, jakie zalety ma posiadanie zabudowy garderoby lub szaf pod wymiar?
Oto kilka z nich:
• oszczędność miejsca (do ¾ możliwej zawartości w odniesieniu do systemów sklepowych)
• możliwość samodzielnego wyboru koloru frontów, rozmieszczenia półek, systemów i dodatków (drążków, szuflad, schowków), czyli całkowita swoboda konfiguracji poszczególnych elementów zabudowy
• dopasowanie kształtu zabudowy do posiadanego miejsca – nie marnujemy powierzchni
• taka aranżacja jest łatwa w utrzymaniu czystości – nie ma zbędnych wnęk, trudno dostępnych powierzchni
• wartość ozdobna i estetyczna także dla naszych gości

Jesteś ciekaw, jak to wszystko działa? Daj nam znać i napisz do nas na meblegbpiwowarczyk@gmail.com lub zadzwoń na jedne z numerów telefonów: 888 495 027, 604 512 836

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Nasz obszar działania: Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk. Miasta: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany i okolice.