Oferta

Meble G&B Piwowarczyk to oferta mebli na wymiar przeznaczona głównie do mieszkańców Małopolski i Śląska oraz najbliższych okolic. Od ponad 10 lat projektujemy, montujemy i uatrakcyjniamy wnętrza autorskimi systemami mebli na wymiar.

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm, instytucji, szkół. Współpracujemy z architektami, biurami projektowymi i deweloperami. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy i przede wszystkim kompetencje do zleceń na:

Oferujemy wykonanie różnego rodzaju szaf w tym m.in:

  • szafy na wymiar
  • szafy do zabudowy
  • szafy wnękowe
  • szafy skośne, szafy pod skos
  • szafy przesuwne na wymiar
  • szafy pod zabudowę

Oczywiście, jeżeli zamówisz u nas biurko na wymiar do pokoju dla dziecka, czy np. narożnik na wymiar o mniej typowych parametrach bez problemu damy radę ci pomóc.

Ile miejsca można zaoszczędzić dzięki meblom na wymiar?

Jeden z naszych klientów stwierdził, że dzięki systemowi szaf wnękowych na wymiar poza miejscem udało mu się umieścić w nich cztery razy więcej, niż wcześniej, gdy w domu były dwa wolnostojące zwykłe meble tego typu. Oczywiście wszystko zależy od różnych czynników i danych, ale można przyjąć, że minimum dwa razy więcej miejsca uda się lepiej wykorzystać, a zwiększona ładowność to już sprawa bezdyskusyjna, wynikająca z czystej matematyki.

Najczęściej realizujemy zamówienia na kuchnie w tym meble na zamówienie w różnych modnych stylach. Są to zarówno nowoczesne kuchnie jak i inne zamówienia czasami mniej konwencjonalne, ponieważ wyobraźnia naszych klientów nie ma granic. Bardzo nas cieszy, że obecnie urządzanie wnętrz do miła przygoda połączona z czymś potrzebnym i pożytecznym. Oczywistą sprawą jest to, że nasze aranżacje meblowe dają swoistą autonomię i nasi odbiorcy nie są skazani na gotowe rozwiązania, które najczęściej oferują sklepy stacjonarne. Dla wielu z Was najprostszą jest oszczędność miejsca.

Wasze zlecenia na kuchnie na wymiar łącza się niezwykle często z prośbą o zabudowę garderoby i wykonaniem mebli łazienkowych na wymiar czy szafek pod umywalkę, no i blatu łazienkowego. Bywa, że chodzi o opcję pod umywalkę nadblatową. Na wszystkie te ewentualności jesteśmy przygotowani i warto nas sprawdzić. W temacie mebli do kuchni na wymiar możesz liczyć na naszą wiedzę ekspercką w dziedzinie aranżacji funkcjonalnej tego typu przestrzeni.

Zaprojektowane przez nas meble kuchenne pod zabudowę z pewnością zaspokoją oczekiwania Wasze, jak i zaskoczę pozytywnie gości, którzy niejednokrotnie będą chcieli wypić z Wami kawę w sercu domu.

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

Pracownia stolarska „Meble G&B Piwowarczyk” z Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje wykonanie zamówień na meble pod wymiar. Aranżujemy przestrzeń używając modnych dodatków, jak lamele czy sprawdzonych rozwiązań typu: zawiasy na cichy domyk, wysokie systemy cargo firmy Peka, servo drive — elektryczne otwieranie pod zlewem, oświetleniowe taśmy LED i różne opcje oświetlenia LED, szuflady na pełen wysuw, fronty akrylowe, wysuwane półki czy blaty drewniane impregnowane. Sprawdź meble kalwaryjskie i systemy meblowe autorstwa naszej rodzinnej pracowni.


W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk, w takich miastach jak: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany, Skała, Siepraw, Olkusz, Dobczyce, Gdów i okolice.

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.