Realizacje

Stoły i stoliki - Wybrane realizacje

Stoły na wymiar, stoły na zamówienie, stoły do salonu, stół do jadalni, stoliki kawowe

Stoły i stoliki - Galeria

Nasza pracownia meblowa odróżnia się od wielu podobnych zakładów stolarskich tym, że projektujemy i wykonujemy stoły na zamówienie, czy nazywane inaczej, jako stoły na wymiar. Są to autorskie produkcje wykonane z należytą starannością. Dysponujemy szeroką gamą wzorów i odcieni na blat stołowy. Niezależnie od tego czy chodzi o mały stół do salonu, stolik kawowy okrągły czy duże blaty na stoły do salonu, zawsze możesz liczyć na fachowe rady naszych specjalistów. Opcja, która pomoże zaoszczędzić miejsca, to stoły rozkładane do salonu.

Takie zamówienia są u nas z reguły składane przy okazji tworzenia mebli na wymiar do salonu. Wtedy, a czasami jakiś czas po zleceniu pytacie nas o różne opcje, jak np. stoły rozkładane do salonu, czy stoły okrągłe do salonu.

Ile kosztuje stół na wymiar?

Na dziś dzień modne stoły do salonu, to koszt od 1000 do nawet 5000 zł lub więcej. Tutaj znaczenia ma także ilość i rodzaj materiału użytego przede wszystkim na blat. Obecnie nowoczesne stoły do salonu mogą posiadać blaty w różnych kolorach, dodatki metaliczne czy nawet kamienny blat. Na cenę wpływ będzie miał sposób wykonania nóg stołowych.

W jakim stylu najczęściej projektuje się stół do jadalni?

Duży stół do jadalni daje wiele możliwości projektantom, stolarzom i kamieniarzom. Styl loftowy i blat może imitować kamień, lub po prostu być z niego zrobiony. W stylu glamour kojarzonym z amerykańską Kalifornią i bogactwem często występują mniejsze stoły lub stoliki, ale za to ozdobnymi nogami, czy połyskującymi elementami np. wokół blatu lub jako cała konstrukcja pod blatem. Białe blaty i styl skandynawski to trzeci, jaki przywołujemy pod uwagę. Oczywiście bywa, że kolor blatu jest czarny w kontrze do białych ścian lub jasnej podłogi. Tutaj popularne są rozwiązania w całości w kolorze drewna. Oczywiście stylów i kanonów w architekturze jest sporo więcej, ale przedstawiamy te, z którymi najczęściej do nas przychodzą klienci lub współpracujący architekci i projektanci wnętrz.

Gdzie powinny znajdować się stoliki kawowe w mieszkaniu?

Stoliki kawowe właściwie można postawić wszędzie, gdzie mas się ochotę pić kawę. Korzystniej będzie, gdy w otoczeniu będzie znajdował się narożnik, sofa lub innego rodzaju wygodny mebel. Tutaj salon bywa częstszym miejscem takiego rozwiązania.

Podsumowując, chcąc mieć śliczne stoły do kuchni, czy piękne stoły do salonu można zapoznać się z wieloma opcjami, nurtami architektury. Można też tworząc z nami meble do salonu, czy meble na wymiar do kuchni, ustalić co pasuje, podoba się i będzie praktyczne, bo w naszym stolarskie nie ma granic nie do przeskoczenia.

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Nasz obszar działania: Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk. Miasta: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany i okolice.