Realizacje

Łazienki - Wybrane realizacje

Łazienki na wymiar, łazienka na zamówienie, meble do łazienki, szafki łazienkowe

Szafka łazienkowa

Szafka łazienkowa

Szafka łazienkowa

Szafka łazienkowa

Szafka łazienkowa

Meble łazienkowe - Galeria

Sprawdź nasze realizacje i meble łazienkowe oraz galerię związaną z różnymi meble łazienkowymi na wymiar, a także przydomowych pralni. Nasze kalwaryjskie meble do łazienki trafiają najczęściej do mieszańców Małopolski, w tym: Krakowa. Niepołomic, Wadowic, Skawiny oraz oczywiście Kalwarii i okolic.

Dlaczego warto decydować się na łazienkowe meble na wymiar?

Na pozór nietypowe szafki łazienkowe i przemyślane meble do łazienki to zarazem spora oszczędność miejsca, co w przypadku tych mniejszych pomieszczeń ma bardzo duże znaczenie. Oczywiście pod kątem wzornictwa i dopasowania np. wymarzonych blatów do koloru drewnianej szafki łazienkowej, czyli łączenia drewna z kamieniem naturalnym, takie rozwiązania mają wielką przewagę nad gotowymi propozycjami ze sklepów.

Jakie są rodzaje, składowe mebli do łazienki na wymiar lub pralni?

Jest wiele opcji projektu i montażu poszczególnych form mebli do Twojej łazienki. Podstawowe opcje to:
blat łazienkowy (tutaj warto pamiętać, że może on pełnić różne funkcje w zależności od pomysłu projektanta)
szafki do łazienki
regał do łazienki

W przypadku szafek można wyróżnić kilka zastosowań mających wpływ na sposób ich wykonania:
szafki z lustrem do łazienki
szafka ze zlewem do łazienki
szafka narożna łazienkowa

Korzystając z usług naszej marki, otrzymacie także garść wskazówek, np. które blaty będą odporne na wilgoć, jak intensywne użytkowanie wpływa na front łazienkowej szafki, czy inne pomocne rady. Inny przykład to wiszące szafki łazienkowe i wykorzystanie wszystkich możliwych wnęk w celu nieograniczania powierzchni użytkowej. W tak zaprojektowanej łazience łatwiej zadbać o czystość i porządek.

Jeżeli podobają się Wam zdjęcia łazienek i mebli chcecie stworzyć idealną, ergonomiczną oraz funkcjonalną łazienkę na zamówienie, daj nam znać i napisz do nas. Z przyjemnością zadbamy o piękne i funkcjonalne meble do Twojej łazienki.

Tagi: łazienki inspiracje zdjęcia, galeria zdjęć łazienek, projekty nowoczesnych łazienek galeria zdjęć, łazienki galeria zdjęć

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Nasz obszar działania: Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk. Miasta: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany i okolice.