Meble kuchenne Gdów, meble do kuchni Gdów — Meble G&B Piwowarczyk

Zakład stolarski „Meble G&B Piwowarczyk” często wykonuje meble na wymiar na terenie miejscowości Gdów. Nasze studio mebli działa, jako przedsiębiorstwo rodzinne. Cenimy sobie bliskie relacje także z naszymi klientami, co wyróżnia nas spośród sporej konkurencji produkującej kuchnie na wymiar w Gdowie.

Na przestrzeni czasu udało nam się zdobyć spore doświadczenie w tematyce projektowania oraz wykonywania mebli kuchennych na wymiar także dla mieszkańców Gdowa, jak i okolicy. Oczywiście montujemy w Gdowie także meble na zamówienie, bardzo często dostajemy w tytułach wiadomości zapytania na:

 • garderoby na wymiar w Gdów
 • kuchnie na wymiar Gdów
 • meble do salonu Gdów
 • meble młodzieżowe Gdów
 • szafy na wymiar Gdów, szafy pod zabudowę
 • szafy skośne Gdów
 • meble do łazienki Gdów
 • meble biurowe Gdów

Jesteśmy zawsze bardzo otwarci na Wasze pomysły, wstępne projekty. To Wasze potrzeby sprawiają, że notujemy ciągły rozwój, a co za tym idzie, meble na wymiar wykonywane dla Gdowa będą zawsze unikalne, nowoczesne, a zarazem pomysłowe. Ze względu na konstrukcje dachowe, w Gdowie bardzo często sprawdzają się szafy skośne, które bez problemu wymierzamy, projektujemy i montujemy u Klienta.

Specjalizujemy się także w produkcji szaf pod zabudowę oraz tworzymy nowoczesne zabudowy do sypialni. Gdów to miejsce, do którego mieszkańców zawsze kierujemy profesjonalne doradztwo i zapewniamy, że spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających zamawiających, którzy oczekują mocno indywidualnego podejścia czy to w temacie szafy pod zabudowę, czy innej skomplikowanej zabudowy.

Mocne strony naszej pracowni to:

 • działamy na rynku od wielu lat, co pozwoliło nam zdobyć odpowiednie doświadczenie w projektowaniu i wykonaniu wszelkiego rodzaju mebli na wymiar
 • potrafimy stworzyć meble także do mniej wspomnianych pomieszczeń, typu: warsztat, pralnia i inne
 • umiemy rozwiązać swoimi sposobami każdy problem wnętrzarski, który czasami w fazie początkowej wydaje się być istotną przeszkodą przed stworzeniem odpowiedniej zabudowy
 • słuchamy uważnie Twoich próśb i dbamy o każdy mebel, był nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny
 • pracujemy i dla osób prywatnych i dla firm
 • jesteśmy widoczni w social mediach i bardzo komunikatywni
 • Tutaj możesz zobaczyć galerię naszych prac stolarskich.

  Jeżeli mieszkasz na terenie Gdowa lub okolicy i potrzebny Ci dobry stolarz, możesz liczyć na pomoc naszej pracowni stolarskie. Szybki kontakt telefoniczny: 888 495 027, 604 512 836
  Kontakt e-mail: meblegbpiwowarczyk@gmail.com

  Na skróty

  Jesteśmy do dyspozycji:

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

  Sobota: 9:00 – 13:00

  Pracownia stolarska „Meble G&B Piwowarczyk” z Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje wykonanie zamówień na meble pod wymiar. Aranżujemy przestrzeń używając modnych dodatków, jak lamele czy sprawdzonych rozwiązań typu: zawiasy na cichy domyk, wysokie systemy cargo firmy Peka, servo drive — elektryczne otwieranie pod zlewem, oświetleniowe taśmy LED i różne opcje oświetlenia LED, szuflady na pełen wysuw, fronty akrylowe, wysuwane półki czy blaty drewniane impregnowane. Sprawdź meble kalwaryjskie i systemy meblowe autorstwa naszej rodzinnej pracowni.


  W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
  Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk, w takich miastach jak: Andrychów, Gdów, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany, Skała, Siepraw, Gdów, Gdów, Gdów i okolice.

  © Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.