Meble na wymiar Kalwaria Zebrzydowska, meble kuchenne na wymiar Kalwaria — Meble G&B Piwowarczyk

Nasza pracownia mieści się w miejscu, które znane jest z produkcji mebli na wymiar. Kalwaria Zebrzydowska i meble kalwaryjskie są słynne nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Znane z wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności meble z Kalwarii szturmem podbiły serca wielbicieli pięknych wnętrz podobnie jak krzesła kalwaryjskie, stoły z Kalwarii, czy inne meble kalwaryjskie nowoczesne lub te bardziej klasyczne, tradycyjne. Oczywiście wygląd w stylu vintage nie oznacza, że w meblach do kuchni autorstwa naszej pracowni stolarskiej z Kalwarii możesz liczyć na skuteczne i sprawdzone rozwiązania typu:

 • zawiasy cichy domyk
 • space tower z szufladami
 • wysuwane półki
 • uchwyty krawędziowe
 • prowadnice łożyskowe

Meble na zamówienie Kalwiaria

Jeżeli te pojęcia są dla Ciebie zagadkowe, nie pozostaje nic innego jak zapytać nas o to, jakie korzyści niesie za sobą współpraca z nami. Dowiesz się, że dla nas meble na zamówienie z Kalwarii to coś więcej niż zwykła maksyma. Klienci są z nas zadowoleni, wracają z kolejnymi zamówieniami np. na szafy pod zabudowę, czy proszą nas o solidne i trwałe meble kalwaryjskie do salonu. Z reguły cała przygoda zaczyna się od tematu pt. kuchnie na wymiar kalwaria, czy meble kuchenne kalwaria. Dostajemy wiadomość z takim tytułem i po realizacji przychodzą kolejne: zabudowa do sypialni kalwaria, szafy na wymiar kalwaria, a czasem meble biurowe kalwaria. Dla nas to wielka radość i pewność, że robimy wszystko, jak należy, a nasza praca podoba się i zarazem dobrze sprawdza. Sporo zamówień otrzymujemy także z pobliskich miejscowości takich jak: Izdebnik, Zebrzydowice, Lanckorona, Brody czy Przytkowice..

Mieszkańcy Kalwarii, Małopolski i okolic zamawiają także u nas realizacje, gdzie w tytule e-maila widzimy:

 • garderoby na wymiar kalwaria
 • szafy na wymiar kalwaria
 • szafy skośne kalwaria

Ten ostatni typ zamówienia jest szczególnie popularny w naszym rejonie. Pierwszy powód to styl budownictwa, a drugi to adaptacje budynków, które powstały na terenach dość górzystych a strzelisty dach dawniej symbolizował góralski styl i wiele innych. Nie sposób je tutaj wymienić, bo to raczej dobry temat na osobny opis.
Skojarzenie słów Kalwaria i meble kuchenne lub meble na wymiar i miasto Kalwaria jest bardzo popularne, ale pragniemy podkreślić, że jesteśmy w stanie wyposażyć w idealnie dopasowane systemy meblowe także inne wnętrza. Aranżujemy wnętrza, w których są:

 • meble do łazienki kalwaria
 • meble do salonu kalwaria
 • meble młodzieżowe kalwaria

Wszystkie powyższe typy realizacji, są naszymi częstymi zadaniami. Meble dziecięce, meble do gabinetów czy te zabudowy meblowe do firm to także część tego, co dla Was robimy na co dzień.
Mieszkasz w Kalwarii Zebrzydowskiej lub okolicach? Poznajmy się: 888 495 027, 604 512 836 lub napisz do nas na meblegbpiwowarczyk@gmail.com.

Tutaj możesz zobaczyć galerię naszych prac stolarskich.

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

Pracownia stolarska „Meble G&B Piwowarczyk” z Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje wykonanie zamówień na meble pod wymiar. Aranżujemy przestrzeń używając modnych dodatków, jak lamele czy sprawdzonych rozwiązań typu: zawiasy na cichy domyk, wysokie systemy cargo firmy Peka, servo drive — elektryczne otwieranie pod zlewem, oświetleniowe taśmy LED i różne opcje oświetlenia LED, szuflady na pełen wysuw, fronty akrylowe, wysuwane półki czy blaty drewniane impregnowane. Sprawdź meble kalwaryjskie i systemy meblowe autorstwa naszej rodzinnej pracowni.


W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk, w takich miastach jak: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany, Skała, Siepraw, Olkusz, Dobczyce, Gdów i okolice.

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.