Meble na wymiar Niepołomice, kuchnie na wymiar Niepołomice — Meble G&B Piwowarczyk

Nasza pracownia na początkach swojego istnienia poza zamówieniami od lokalnej społeczności szybko zyskała popularność w bliskich Krakowa miejscowościach. Jedną z nich są Niepołomice. To jedno ze szczególnie dla nas bliskich miejsc i często wykonujemy meble kuchenne w Niepołomicach. Nasze meble na wymiar w Niepołomice zawsze oznaczają się wysoką jakością kreatywności w wykonaniu. Posiadamy wiele autorskich rozwiązań i zabiegów, dzięki którym Twoje wnętrze zyska coś więcej, niż tylko zwykłe meble kuchenne na wymiar.

Meble na zamówienie Niepołomice

Mieszkańcy Niepołomic zamawiają bardzo często poza meblami kuchennymi na wymiar, garderoby na wymiar i szafy na wymiar. Niepołomice to także gmina, do której przynależy 12 miejscowości. Stąd jest tu także sporo instytucji i firm, które bardzo chętnie korzystają z naszej oferty w zakresie mebli biurowych czy mebli do gabinetów.

Garderoby na wymiar Niepołomice, szafy na wymiar Niepołomice – projekt, wykonanie i montaż w wybranym przez Ciebie terminie

Jeżeli mieszkasz w Niepołomicach, możemy także bez problemu zająć się blatami i meblami do łazienki. W przypadku dzieci i młodzieży także możesz liczyć na pomoc naszego zakładu stolarskiego. Wykonujemy meble młodzieżowe i dziecięce. Pomagamy rodzicom stworzyć idealny świat dla ich milusińskich. A jeżeli chodzi o dorosłych mieszkańców gminy Niepołomice, to im także pomagamy poczuć komfort w ich wnętrzach. Tutaj zamawiane są najczęściej meble do salonu, stoły i stoliki.

Tutaj w galerii mebli możesz zobaczyć sporo naszych prac stolarskich, także mebli kuchennych na wymiar w Niepołomicach.

Jesteś z Niepołomic lub okolicy i zainteresowany meblami na zamówienie? Zadzwoń do nas: 888 495 027, 604 512 836 lub napisz na meblegbpiwowarczyk@gmail.com.

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

Pracownia stolarska „Meble G&B Piwowarczyk” z Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje wykonanie zamówień na meble pod wymiar. Aranżujemy przestrzeń używając modnych dodatków, jak lamele czy sprawdzonych rozwiązań typu: zawiasy na cichy domyk, wysokie systemy cargo firmy Peka, servo drive — elektryczne otwieranie pod zlewem, oświetleniowe taśmy LED i różne opcje oświetlenia LED, szuflady na pełen wysuw, fronty akrylowe, wysuwane półki czy blaty drewniane impregnowane. Sprawdź meble kalwaryjskie i systemy meblowe autorstwa naszej rodzinnej pracowni.


W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk, w takich miastach jak: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany, Skała, Siepraw, Olkusz, Dobczyce, Gdów i okolice.

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.