Meble kuchenne Olkusz, meble do kuchni Olkusz — Meble G&B Piwowarczyk

Pracownia stolarska „Meble G&B Piwowarczyk” realizuje sporo zamówień , wykonuje i montuje meble na wymiar w Olkuszu i okolicznych mniejszych miejscowościach. Szukasz solidnej firmy stolarskiej, która zrealizuje Twoje meblowe marzenia, czyli w Olkuszu, lub inne meble na zamówienie w Olkuszu lub okolicy? Nasza rodzinna pracownia stolarska od lat specjalizuje się w kompleksowych usługach stolarskich, oferując:

 • garderoby na wymiar w Olkuszu
 • kuchnie na wymiar Olkusz
 • meble do salonu Olkusz
 • meble młodzieżowe Olkusz
 • szafy na wymiar Olkusz, szafy pod zabudowę
 • szafy skośne Olkusz
 • meble do łazienki Olkusz

Oczywiście naszą specjalnością, którą najczęściej serwujemy mieszkańcom Olkuszameble kuchenne i aranżacje stolarskie kuchni i aneksów kuchennych. Kuchnia to serce każdego domu. To ważne miejsce, gdzie często odbywają się szczere rozmowy i rozgrywają inne mniej oczywiste życiowe scenariusze.

To powód,aby była ona funkcjonalna, estetyczna i idealnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań domowników. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie kuchnię marzeń, uwzględniając wszystkie wskazane przez Ciebie oczekiwania. Oferujemy szeroki wybór materiałów, kolorów i frontów, abyśmy wspólnie mogli stworzyć kuchnię z Twoich snów.

Meble na wymiar - to nie tylko kuchnie. Dostajemy bardzo często zapytanie, które w tytule mają stwierdzenia związane ze słowami:

 • zabudowa do sypialni Olkusz
 • meble do salonu Olkusz
 • meble młodzieżowe Olkusz
 • meble biurowe Olkusz
 • meble do łazienki Olkusz
 • Dla nas wykonanie funkcjonalnych mebli do innych pomieszczeń także jest codziennością. Zdarza się nam pracować dla firm, architektów czy biur projektowych związanych z dekoracjami wnętrz, ale także bezpośrednio otrzymujemy zapytania na meble gabinetowe czy do przestrzeni biurowych.

  Do każdego z Waszych zapytań podchodzimy bardzo indywidualnie, aby stworzyć zabudowę lub mebel, który będzie Wam przez lata służyć i upiększać Wasze wnętrze.

  ieszkasz w Olkuszu i szukasz dobrych stolarzy? Sprawdź pracownię „Meble G&B Piwowarczyk”.

  Tutaj możesz zobaczyć galerię naszych prac stolarskich.

  Mieszkasz w Olkuszu i szukasz dobrych stolarzy? Sprawdź pracownię „Meble G&B Piwowarczyk”.

  Kontakt telefoniczny: 888 495 027, 604 512 836
  Kontakt e-mail: meblegbpiwowarczyk@gmail.com

  Na skróty

  Jesteśmy do dyspozycji:

  Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

  Sobota: 9:00 – 13:00

  Pracownia stolarska „Meble G&B Piwowarczyk” z Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje wykonanie zamówień na meble pod wymiar. Aranżujemy przestrzeń używając modnych dodatków, jak lamele czy sprawdzonych rozwiązań typu: zawiasy na cichy domyk, wysokie systemy cargo firmy Peka, servo drive — elektryczne otwieranie pod zlewem, oświetleniowe taśmy LED i różne opcje oświetlenia LED, szuflady na pełen wysuw, fronty akrylowe, wysuwane półki czy blaty drewniane impregnowane. Sprawdź meble kalwaryjskie i systemy meblowe autorstwa naszej rodzinnej pracowni.


  W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
  Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk, w takich miastach jak: Andrychów, Olkusz, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany, Skała, Siepraw, Olkusz, Olkusz, Gdów i okolice.

  © Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.