Meble na wymiar Siepraw, kuchnie na wymiar Siepraw — Meble G&B Piwowarczyk

Sporo naszych mebli na zamówienie jest montowanych w miejscowości Siepraw. W powiecie myślenickim w gminie Siepraw jest spore zapotrzebowanie na meble do kuchni, wyspy kuchenne i inne funkcjonalne systemy meblowe. Dzięki nim możesz zagospodarować każdy centymetr przestrzeni, a także dopasować meble kuchenne do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Kuchnia to serce domu, dlatego warto zadbać o to, aby była funkcjonalna i estetyczna.

Meble na zamówienie Siepraw

Indywidualnie zaprojektowane meble kuchenne na wymiar są gwarancję spełnienia tych założeń. Siepraw dla naszej pracowni stolarskiej to także inne rodzaje zamówień, w tym:

  • meble do łazienki Siepraw – od blatu po półki, jesteśmy w stanie stworzyć całkowitą zabudowę tego pomieszczenia
  • zabudowy do sypialni Siepraw – różne konfiguracje, kolory szafek, regałów i szaf przesuwnych to dla nas codzienność
  • meble do salonu Siepraw – zadbamy o wizytówkę Twojego domu/mieszkania i z całą starannością zrobimy wszystko, żeby zaskoczyć Twoich gości. Od szafek RTV, po stoły i stoliki – wspólnie i pomysłowo zaaranżujemy wymarzony pokój dzienny bez względu na jego metraż i układ
  • meble młodzieżowe Siepraw – uwielbiamy projektować i aranżować przestrzeń w pokojach dziecięcych i dla tych nieco starszych pociech

Meble biurowe to także pozycja z naszej oferty, która w miejscowości Siepraw cieszy się popularnością i nie brakuje zamówień. Pomieszczenia, w których często spędzamy więcej czasu, niż w domu mogą być urządzane z rozmysłem i troską o zdrowie pracowników i właścicieli danej firmy. Tutaj wysokość biurka, poręczne regały i odpowiednie rozlokowanie mebli będą wpływały na samopoczucie oraz wyniki w pracy Twoje i Twojego zespołu. Dzięki naszym pomysłom będziesz mógł wygospodarować miejsce na wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria, a także stworzyć ergonomiczną przestrzeń do codziennej pracy.

Garderoby na wymiar Siepraw, szafy na wymiar Siepraw – projekt, wykonanie i montaż

Nasz zakład stolarski specjalizuje się nawet najtrudniejszych zamówieniach na szafy na wymiar i garderoby. Siepraw i okolica to gmina licząca ponad 4000 mieszkańców. Cześć zamówień to szafy skośne, czyli szafy pod zabudowę stworzone pod krzywizny, które determinują wnętrza poddaszy, które w naszej rodzimej architekturze są często wynikiem strzelistych kształtów dachów.

Jesteś mieszkańcem gminy Siepraw lub okolicy? Potrzebujesz meble lub szafy na wymiar? Kontakt do nas: 888 495 027, 604 512 836. Warto też napisać wiadomość e-mail: meblegbpiwowarczyk@gmail.com i załączyć szkice, pomysły lub inspiracje, które pomogą nam stworzyć razem Twój mały świat.

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

Pracownia stolarska „Meble G&B Piwowarczyk” z Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje wykonanie zamówień na meble pod wymiar. Aranżujemy przestrzeń używając modnych dodatków, jak lamele czy sprawdzonych rozwiązań typu: zawiasy na cichy domyk, wysokie systemy cargo firmy Peka, servo drive — elektryczne otwieranie pod zlewem, oświetleniowe taśmy LED i różne opcje oświetlenia LED, szuflady na pełen wysuw, fronty akrylowe, wysuwane półki czy blaty drewniane impregnowane. Sprawdź meble kalwaryjskie i systemy meblowe autorstwa naszej rodzinnej pracowni.


W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk, w takich miastach jak: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany, Skała, Siepraw, Olkusz, Dobczyce, Gdów i okolice.

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.