Meble na wymiar Wadowice, kuchnie na wymiar Wadowice — Meble G&B Piwowarczyk

Nasza pracownia stolarska specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu mebli na wymiar także dla mieszkańców Wadowic. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres produktów, od mebli kuchennych po szafy skośne czy inne szafy pod zabudowę. Poza wymienionymi rodzajami mebli w Wadowicach montujemy meble do łazienki i meble do salonu. W stałej ofercie proponujemy stoły, stoiki kawowe, półki, regały itp. Nasze meble kuchenne są bardzo znane u cenione w Wadowicach. Nasze meble kuchenne na wymiar w Wadowicach są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie indywidualny styl i użyteczność. Oznaczają się wysoką jakością wykonania i maksymalną funkcjonalnością oraz są zawsze zaopatrzone w nowoczesne systemy (cichy domykanie na dotyk, czy szuflady servo drive). Oferujemy również inne mniej typowe, ale bardzo pomysłowe meble do kuchni w Wadowicach własnego autorstwa i w różnych stylach. Spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Wszystkie kuchnie na wymiar w Wadowicach są zaprojektowane z myślą o wygodzie potrzebnej podczas przygotowywania posiłków, ale także goszczenia znajomych. Nierzadko bywa, że serce domu jest miejscem spotkań i długich rozmów. Zawsze mamy na uwadze, to, że meble kuchenne na wymiar to coś więcej, niż kilka desek i zawiasów. Liczy się także komfort ich użytkowania w różnych sytuacjach.

Meble na zamówienie Wadowice

Wadowiczanie bardzo często zamawiają i nas wspomniane na wstępie szafy na wymiar oraz garderoby pod wymiar. Nasze garderoby są nie tylko praktyczne, ale także estetycznie wykonane. Tutaj zdarza się także sporo zapytań i wdrożeń zabudów do sypialni w Wadowicach i w pobliskich miejscowościach: Chocznia, Inwałd, Barwałd Średni, Klecza Dolna, Klecza Górna, Barwałd Dolny, Barwałd Górny, Jaroszowice, Gorzeń Dolny, Gorzeń Górny, Roków, Wysoka, Stanisław Górny, Stanisław Dolny, a nawet w Babicy.

Dla dzieci i najmłodszych projektujemy i zapewniamy montaż mebli dziecięcych i mebli młodzieżowych w Wadowicach i całej okolicy. Tutaj odpowiednie blaty, ergonomia pomieszczania także ma kluczowe znaczenie, żeby te pierwsze lata życia były dla dzieci maksymalnie udane także dzięki naszym stolarskim pomysłom.

Wadowice, to także skupisko wielu firm, stąd realizujemy sporo zamówień na meble biurowe i meble gabinetowe. Zaopatrujemy w nowoczesne rozwiązania salony fryzjerskie, prawników, lekarzy, ale także duże firmy ze sporą powierzchnią do zagospodarowania, mieszącą się na wielu kondygnacjach.

Tutaj możesz zobaczyć galerię naszych prac stolarskich.

Jeżeli jesteś zainteresowany meblami na zamówienie i mieszkasz w Wadowicach lub okolicy, daj nam znać: 888 495 027, 604 512 836 lub prześlij wiadomość na meblegbpiwowarczyk@gmail.com.

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

Pracownia stolarska „Meble G&B Piwowarczyk” z Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje wykonanie zamówień na meble pod wymiar. Aranżujemy przestrzeń używając modnych dodatków, jak lamele czy sprawdzonych rozwiązań typu: zawiasy na cichy domyk, wysokie systemy cargo firmy Peka, servo drive — elektryczne otwieranie pod zlewem, oświetleniowe taśmy LED i różne opcje oświetlenia LED, szuflady na pełen wysuw, fronty akrylowe, wysuwane półki czy blaty drewniane impregnowane. Sprawdź meble kalwaryjskie i systemy meblowe autorstwa naszej rodzinnej pracowni.


W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk, w takich miastach jak: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany, Skała, Siepraw, Olkusz, Dobczyce, Gdów i okolice.

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.