Meble na wymiar Wieliczka, kuchnie na wymiar Wieliczka — Meble G&B Piwowarczyk

Tworzymy wiele rodzajów kuchni na wymiar w Wieliczce dla mieszkańców tego słynnego w całej Polsce miejsca. Kopalnia soli w Wieliczce jest znanym i odwiedzanym przez turystów z całego świata miejscu na mapie Małopolski. Dla nas Wieliczka i zamówienia na meble kuchenne to codzienność i wiele radości, którą daje możliwość kreowania pięknych zabudów dla mieszkańców tego uroczego zakątka Małopolski.

Ile kosztuje kuchnia i meble na wymiar?

Zastanawiasz się, ile kosztuje kuchnia i meble na wymiar? W zależności od tego, z jakich materiałów będą wykonane poszczególne elementy (blat kuchenny, fronty itd.) cena to przedział od 1000 do 4000 zł za metr bieżący.

Jakie meble na wymiar wykonujemy w Wieliczce i okolicy?

Mieszkańce tego popularnego regionu zamawiają u nas przeróżne meble na zamówienie. Wieliczka to dość spora gmina, bo licząca ponad 67 000 zamieszkałych osób. Najczęstsze zapytania to oczywiście meble kuchenne na wymiar Wieliczka. Dostajemy także wiele zleceń na:

  • zabudowa do sypialni Wieliczka – tutaj często łączą się one z prośbą o projekt szafy na wymiar
  • meble do salonu Wieliczka – te z kolei zamówienia występują wspólnie z zapytaniami o wykonanie stołów, czy stolików
  • meble młodzieżowe Wieliczka – bardzo chętnie projektujemy, montujemy i wdrażamy systemy meblowe dla najmłodszych i młodzieży
  • meble biurowe Wieliczka – właściciele firm mogą liczyć na nasze pomysł na aranżację wnętrz biur i gabinetów
  • meble do łazienki Wieliczka – oferujemy kompletne wyposażenie meblowe; blaty łazienkowe, półki łazienkowe, meble do pralni domowych

Osobną kategorią zamówień od mieszkających w Wieliczce osób są garderoby na wymiar, szafy pod zabudowę oraz szafy skośne. Każde wnętrze w którym mamy potrzebę posiadania schowków, możemy wyposażyć w ultranowoczesne szafy. Mogą one posiadać wiele praktycznych dodatków takich jak: uchwyty na wieszaki, ciche szuflady na dotyk, lustra czy takiej bardziej wizualne elementy dekoracyjne, jak lamele czy specjalne uchwyty.

Jesteś mieszkańcem Wieliczki lub okolicznej miejscowości? Marzysz o pięknych i funkcjonalnych meblach? Zadzwoń: 888 495 027, 604 512 836 lub napisz: meblegbpiwowarczyk@gmail.com.

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

Pracownia stolarska „Meble G&B Piwowarczyk” z Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje wykonanie zamówień na meble pod wymiar. Aranżujemy przestrzeń używając modnych dodatków, jak lamele czy sprawdzonych rozwiązań typu: zawiasy na cichy domyk, wysokie systemy cargo firmy Peka, servo drive — elektryczne otwieranie pod zlewem, oświetleniowe taśmy LED i różne opcje oświetlenia LED, szuflady na pełen wysuw, fronty akrylowe, wysuwane półki czy blaty drewniane impregnowane. Sprawdź meble kalwaryjskie i systemy meblowe autorstwa naszej rodzinnej pracowni.


W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk, w takich miastach jak: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany, Skała, Siepraw, Olkusz, Dobczyce, Gdów i okolice.

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.