Meble na wymiar Kraków, kuchnie na wymiar Kraków — Meble G&B Piwowarczyk

Jednym z naszych głównych odbiorców mebli do kuchni i innych mebli na zamówienie są mieszkańcy Krakowa i najbliższych okolic. Nie ma się co dziwić, jak podają różne media, ilość mieszkańców grodu Kraka liczy sobie ponad 800 tysięcy. Co równie ważne drugie największe miasto w Polsce wyłamuje się z trendu wielkich miast, które się kurczą. Kraków to miejsce, w którym z każdym rokiem przybywa coraz więcej chętnych np. na meble łazienkowe, czy kuchnie na zamówienie naszego autorstwa.

Ile kosztują meble na wymiar w Krakowie?

Zastawiasz się, ile kosztują meble na wymiar montowane przez nas w Krakowie? Odpowiedź na to jest taka, że to przedział od 1000 do 4000 zł za metr bieżący, pisząc bardzo ogólnie. Oczywiście wszystko zależy od detali, czyli elementów, które spodobały Ci się i chcesz je mieć u siebie. Są to fronty, uchwyty meblowe, rodzaj blatów. Te z kolei mogą kompletnie zmienić ceny, gdyż kamienne mają mocno zróżnicowany zakres cen.

Jeżeli właśnie kupiłaś/kupiłeś dom lub mieszkanie w Krakowie i szukasz dobrego stolarza w Krakowie, bez problemu pomożemy stworzyć projekt, wycenę od szaf na wymiar w przedpokoju, po garderobę na wymiar w sypialni, czy komody na wymiar w salonie lub pokoju dziecięcym.

Oczywiście nasza specjalność to kuchnie na wymiar i wszystko, co z nimi związane. Uwielbiamy dobierać wspólnie odpowiednie dodatki, systemy bezdotykowe, kontenery i inne nowości, które dla Waszej wygody adaptujemy w sercu każdego domu.

Nasze kuchnie i meble kuchenne na wymiar zdobią wiele mieszkań i domów w Małopolsce. Być może planujesz remont, albo chcesz w swojej obecnej kuchni wprowadzić nieco świeżości, luksusu a może innego stylu. Wtedy też warto dać nam znać i opowiedzieć o swoich pomysłach i problemach, które z pewnością uda nam się wspólnie rozwiązać. Zapoznaj się z nasza galerią kuchni na wymiar.

Jesteś mieszkańcem miasta Kraków lub okolicy? Potrzebujesz mebli pod wymiar? Kontakt do nas: 888 495 027, 604 512 836. Warto też napisać wiadomość e-mail: meblegbpiwowarczyk@gmail.com i załączyć szkice, pomysły lub inspiracje, które pomogą nam stworzyć razem Twój mały świat.

Na skróty

Jesteśmy do dyspozycji:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 13:00

Pracownia stolarska „Meble G&B Piwowarczyk” z Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje wykonanie zamówień na meble pod wymiar. Aranżujemy przestrzeń używając modnych dodatków, jak lamele czy sprawdzonych rozwiązań typu: zawiasy na cichy domyk, wysokie systemy cargo firmy Peka, servo drive — elektryczne otwieranie pod zlewem, oświetleniowe taśmy LED i różne opcje oświetlenia LED, szuflady na pełen wysuw, fronty akrylowe, wysuwane półki czy blaty drewniane impregnowane. Sprawdź meble kalwaryjskie i systemy meblowe autorstwa naszej rodzinnej pracowni.


W naszej ofercie: meble kuchenne na wymiar, meble do kuchni, szafki kuchenne, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, meble łazienkowe, meble do łazienki, szafki pod umywalkę, zabudowa w sypialni, sypialnie na wymiar.
Działamy głównie w województwach: Małopolska, Śląsk, w takich miastach jak: Andrychów, Wadowice, Skawina, Wieliczka, Kraków, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Myślenice, Mogilany, Skała, Kraków, Olkusz, Dobczyce, Gdów i okolice.

© Meble G&B Piwowarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.